Oficjalna strona miejscowości Kaniów
 Do poprawnego wyświetlania strony zalecam Firefox oraz rozdzielczość 1024x768 * * * 8.09.08 Nowe teksty do poczytania: Nawałnica 2006, Adam Gasch - wywiady, kościół - zabytki
 Witamy w serwisie!

Strona Główna

Lekcja historii

Zabytki

Instytucje

Turystyka

Statystyki

Wywiady

Galeria

Mapa Kaniowa

Forum

Kaniów w prasie

Transport

Autorzy

Archiwum

Linki

>>> Archiwum lipiec 2008 <<<31 lipca 2008, by adriano216
1 sierpnia zawyją syreny

Dnia 1 sierpnia 2008 roku od godziny 17.00 zostanie przeprowadzona próba uruchamiania i pracy systemów wykrywania skarzeń. Emitowany dźwięk syreny trwać będzie przez jedną minutę.
W tym czasie zostanie również upamiętniona 64 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - godzina "W". Apeluje się o przystanie na chwilę i w milczeniu, uczczenie pamięci powstańców.
26 lipca 2008, by adriano216
Zmiana rozkładu jazdy PKS

Informujemy, że od dnia 28.07.08r. zostaje wprowadzony nowy rozkład jazdy PKS linii Czechowice - Kaniów. Więcej informacji w dziale TRANSPORT.
26 lipca 2008, by adriano216
Witamy w Kaniowie!

Witam serdecznie w oficjalnym serwisie miejscowości Kaniów. Znajdziesz tutaj wiele ważnych, przydatnych i interesujących informacji dotyczących historii, wydarzeń i ciekawostek o Kaniowie. Wkładamy wszelkie starania, w prowadzeniu i aktualizowaniu serwisu, dlatego każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje dotyczące naszej miejscowości i chce się nimi podzielić, może pomóc w rozwoju naszego serwisu. Zapraszam także do czynnej dyskusji na naszym Forum. Znajdziesz tam wiele ciekawych tematów, możesz przeczytać albo zamieścić ogłoszenie o sprzedaży, pracy, bądź spróbować rozwiązać zagadkę herbu, czy przedstawić się i napisać kilka słów o sobie. Miłego zwiedzania życzy administrator, Adrian Olek.

WAŻNE! Poszukujemy osób chętnych do pomocy w prowadzeniu serwisu. Więcej informacji na naszym Forum.Copyright © Kaniów razem przez wieki - www.kaniow.com.pl Design by adriano216

All rights reserved! 2008r.